Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Calabria

 

Kalabrijos gamta iki šiol nepraranda savo laukinio žavesio. Kartu su Sicilija, Bazilikata ir Pulija šis regionas priklausė Didžiajai Graikijai. Senovės miestai Crotone ir Locri klestėjo graikų laikais. Locri griuvėsiai liudija miesto didžią praeitį. Po graikų, kraštą užėmė romėnai, o vėliau – bizantiečiai, palikę krikščionių bažnyčiose savo valdymo pėdsakus. Istorinį paveldą praturtino normanų viešpatavimas, švabų, anžujiečių, aragoniečių ir ispanų valdymo laikai. Regionas turi nuostabią gamtą, žalias kaimo sodybas, smėlingus pajūrio paplūdimius ir įspūdingus kalnus, tarp kurių dominuoja Sila ir Aspromonte. Pentedattilo išlaikė bizantiečių tradicijas, o San Giorgio Albanese vis dar turi nedidelę albanų bendruomenę, susiformavusią iš bėglių XV a.
Tai regionas, kur mėgstama valgyti aštriai. Kalabrijoje begalės salami ir dešrų rūšių, daugelis su raudonaisiais pipirais. Peperoncino piccante aliejuje pagardina kalabriečių patiekalus. Populiarios dešros ndugghia (tepama), sorpressata (suslėgta).
 
Verta pamatyti
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti